Maciej Fiedor-3

Mgr fizjoterapii, Absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Czynny praktyk masażu oraz fizjoterapii. Od 8 lat prowadzący szkolenia w Szkole masażu Menos oraz Akademii Celsus z zakresu masaży: klasycznych, orientalnych, relaksacyjnych. Przeszkolił setki kursantów.

 Dzięki zdobytemu doświadczeniu wie, w jaki sposób przekazać wiedzę w sposób najprzystępniejszy i najefektywniejszy dla kursanta. Jest osobą pozytywną, otwartą i zmotywowaną do dalszej nauki oraz rozwoju. Dzięki temu potrafi postawić się w roli zarówno instruktora, jak i kursantów oraz dostosować się do ich oczekiwań.
Zawsze stara się prowadzić zajęcia w ciekawy i interesujący sposób oraz motywować do rozwijania swojej pasji i pogłębiania wiedzy, ponieważ wie, jak jest to ważne.
Brał czynny udział w licznych eventach i prelekcjach dotyczących zdrowego kręgosłupa, stretchingu oraz szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Organizator licznych warsztatów związanych z masażami dla laików jak i dla ludzi związanych z branżą medyczną.
Na co dzień prowadzi własną działalność związaną z fizjoterapią i masażem. W swej pracy łączy klasyczne techniki masażu z mobilizacją, masażem powięziowym i technikami fizjoterapeutycznymi. Uważa, że masaż i różne terapie nie tylko redukują stres, zmęczenie, napięcia mięśniowe ale mają uzdrawiający wpływ na osiągnięcie harmonii między ciałem a umysłem.
Doświadczenie zdobył w pracy z pacjentami w szpitalu, w centrach masażu i fizjoterapii w kraju i za granicą.
Jego pasją jest aktywność fizyczna, podróże, książki dotyczące rozwoju osobistego oraz szeroko pojęta praca z ciałem.